KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13073328
nr 1307 3328
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hus, 1956. Motivet: 21x30 cm
Utrop:
300 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:42:45
Lis Husberg (f. 1920)